GK Stal
2024-04-03

Dekoracje tkaninami

Dekoracja kościoła i sali weselnej często kojarzy nam się z czymś bardzo drogim i czasochłonnym jednak wcale nie musi tak być. Deko-tor posiada ogromną wiedzę i zasób pomysłów, który umiejętnie zastępuje drogie kwiaty ciekawymi tkaninami.

Organza jest delikatnym i przejrzystym materiałem, który jest doskonale znany w branży ślubnej i używany do dekoracji ślubnych.. Wykonana jest najczęściej z wytrzymałych syntetycznych włókien, które charakteryzują się pięknym połyskiem i łatwością w modelowaniu ich. Dzięki temu, że  jest bardzo plastycznym materiałem z jej pomocą możemy stworzyć praktycznie każdą dekoracje, jaka przyjdzie nam do głowy. Dekoracje tą tkanią  najczęściej wykorzystuje się do:

  • dekoracji stołów weselnych – świetnie sprawdzi się jako bieżnik
  • dekoracyjnych kokard do przystrojenia krzeseł i ławek w kościele
  • dekoracji samochodu ślubnego
  • tworzenia woreczków, jako prezenty dla gości
  • dekorowania bukietu panny młodej, butonierek oraz korsarzy

 

Dużą zaletą dekoracyjnej  organzy jest to, że jest dostępna w szerokiej gamie kolorystyczne. Jest też przystępna cenowo, dzięki czemu nie nadwyręży ona za bardzo ślubnego budżetu.  Deko-Tor pomoże  dopasować do motywu całej uroczystości i przyozdobić nią różne części sali i kościoła. Można połączyć ją z kwiatami i  dekoracyjnymi wstążkami różnego rodzaju. Połączenie ze sobą tych elementów stworzy wspaniałą dekorację, która świetnie sprawdzi się podczas dnia ślubu.