O Deko-Tor

Deko-Tor dekoracje ślubne i weselne. To wiodąca firma dekoratorska w Polsce. Nasze wielokrotnie nagradzane dekoracje szczycą się kreatywnością, innowacyjnością i doskonałością. Dekoracje, które wykonujemy od dekoracji światłem poprzez dekoracje kwiatowe, dekoracje plenerów, dekoracje kościłów, dekoracje sal konsumpcyjnych, dekoracje sal tanecznych, do najbardziej wyzywającej dekoracji miejsca Pary Młodej, odbywa się pod nadzorem rygorystycznych standardów branży dekoratorskiej.

Dekoracje wykonujemy w naszym rodzinnym mieście Toruniu, Bydgoszczy i na terenie całej Polski

Oferujemy:

  • Dekoracje: sal, eventów firmowych, kościołów, imprez okolicznościowych, aut
  • Organizacje. Organizujemy imprezy firmowe, jubileusze, wesela
  • Dodatki ślubne. Ręcznie wykonane, nowoczesne zaproszenia i zawiadomienia ślubne.

Katarzyna Dziedzic
Dekoratorka / Konsultant ślubny
Jak nikt planuje i aranżuje dekoracje, dobiera barwy i odpowiednie elementy dekoracyjne. Nie ma dla niej rzeczy nie do załatwienia. Jest bardzo dobrą organizatorką, która z entuzjazmem podejmuje się każdego postawionego przed nią wyzwania. Dekoratorka z pasją.

Tel. 516 138 668


Karolina
Dekoratorka
Nasza specjalistka od „ostatniej prostej do ołtarza” 😉 jak nikt inny zrobi dla Was dekoracje kościoła lub pleneru ślubnego. Sprawi, że serduszka mocniej zabiją na wejście a uczucie magii na długo pozosanie w pamięci nie tylko Waszej, ale i gości weselnych.


Milena
Grafik
Nasza Pani grafik, to ona projektuje dla Was zaproszenia, tworzy papeterię z dbałością o każdy detal. Zaproszenia, zawiadomienia, winietki, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości, księgi gości, to jej świat, który tworzy razem spójną, perfekcyjną całość.


Kasia to niekwestionowana ikona smaku i wyrafinowanego gustu.

Pani Kasia to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Dekoracje sprawiły , że ślub oraz wesele były wyjątkowe. Nasi goście do dziś są pod wielkim wrażeniem dekoracji sali weselnej, wszystko było dopięte na ostatni guzik, każdy szczegół dopracowany. Z całego serca polecam DEKO-TOR , to przepiękne dekoracje i profesjonalizm . Pani Kasiu, jeszcze raz dziękujemy!

Paweł to czysta energia.

Chcemy razem z mężem podziękować całej ekipie dekoracyjnej za przepiękną dekoracje namiotu weselnego i kościoła. Goście robili zdjęcia i pytali kto tak pięknie udekorował… nie ukrywam byłam strasznie dumna:))) Spełniliście moje marzenia i za to bardzo bardzo dziękuję. Kontakt był rewelacyjny, potrafi Pani wysłuchać i doradzić co najważniejsze, dziękuję Bogu za to że zrezygnowałam z poprzedniej dekoratorki i trafiłam na firmę DEKO-TOR. Nie ma takich słów które mogłabym użyć aby wyrazić moje zadowolenie i emocję. Napewno będę wszystkim polecać Waszą firmę bo warto…!!! Pozdrawiam serdecznie całą ekipe!!!!!

Więcej opinii


error: Content is protected !!