Dekoracje ślubne

Dekoracja kościoła i pleneru


Deko-Tor dekoracje ślubne i weselne posiada w swojej ofercie – dekoracje kosciołów i plenerów. Dekoracje koscioła jakie oferujemy są proste i eleganckie, ponieważ na takie dekoracje zasługują miejsca zaślubin. Dekoracja kościoła to przede wsztstkim dekoracja drogi do ołtarza, dekoracja ołtarza głównego i naw bocznych. Dekoracja kościoła to w dużej mierze żywe kwiaty i świece. Oferujemy również białe chodniki, które podkreślą wagę uroczystości.

Dekoracja swiatłem


Deko-Tor dekoracje ślubne i weselne oferuje Państwu niesamowite efekty jakie uzyskamy dekorując sale swiatłem scenicznym. Aby efekt był oszałamiający, dekorujemy swiatłem miejsca Pary Młodej, stoły dla gości, dekorujemy również salę taneczną. Dekoracja światłem przy nocnej uroczystości weselnej daje niesamowity efekt.

Dekoracja sali


Dekoracja sali jest bardzo ważnym elementem, jaki powinno się brać pod uwagę przygotowując swój slub. Dekoracja sali zależy od jej stylu, charakteru i marzeń pary Młodej. Dekorując salę skupiamy się na piorytetach takich jak – stół Pary Modej i dekoracyjne tło za Państwem Modym a w kolejnym etapie centralne dekoracje stołów dla gości. Dekorując sale, używamy dekoracji kwiatowych, kryształowych w różnych postaciach, dekoracji z piór strusich i pawich. Dodatkowym elementem dekoracji jest dekoracja swiatłem, do której używamy światła scenicznego.

Bukiety ślubne


Oferujemy dla każdej Panny Młodej profesjonalnie wykonane bukiety ślubne. Bukiety dla Panny Młodej i świadkowej oraz butonierki dla Pana Młodego, świadka. Każdy bukiet jest niepowtarzalny, wykonywany na indywidualne zamówienie z należytą starannością po konsultacji z Panną Młodą. Oczywiście jest on dopełnieniem całości, więc musi pasować do fasonu sukni ślubnej i urody Panny Młodej.


Tel. 516 138 668
Zadzwoń lub napisz

error: Content is protected !!